Піноскло

1002 Піноскло (pinosklo), або вспінене скло, за комплексом властивостей немає аналогів серед теплоізоляційних матеріалів. Утеплювач має унікальні теплофізичні і експлуатаційні властивості: температурний діапазон застосування, абсолютна непроникність для води і водяної пари, абсолютна негорючість, стабільність розмірів (не дає усадки), стійкість до агресивних середовищ, в т. ч. кислот, високі міцнісні показники — все це підтверджує доцільність та ефективність використання даного матеріалу .

 Технічні характеристики піноскла PINOSKLO:

- щільність —  110-165 кг/м3;

- діапазон робочих температур- від -260 С до+ 450 С;

- теплопровідність- 0,045 — 0,052 Вт/мК;

- межа міцності при стисненні- не менше 0,7 МПа;

- водопоглинання- не більше 1,5 % за об’ємом;

- шумопоглинання- не менше 56Дб.

 Унікальна сукупність властивостей піноскла дозволяє застосовувати цей матеріал досить широко. Він використовуєтьсяголовним чином у будівництві та житлово-комунальному комплексі як універсальний теплоізолятор, а також в сільському господарстві, енергетиці, машинобудуванні, хімічній і нафтохімічних галузях, харчовому, фармацевтичному і інших виробництвах. Негорючий та влагонепроникний матеріал піноскло ефективно застосовується в місцях, де застосування інших теплоізоляційних матеріалів ускладнене, малоефективне або навіть неможливе.

 У приватному будівництві блоки піноскла ідеально підходять для утеплення цокольних поверхів, гідроізоляції та утеплення фундаментів, фасадної частини будинку. У випадку влаштування плоскої покрівлі вирішення проблеми її утеплення та гідроізоляції є досить не простим, використання пінскла дану проблему вирішує . Також піноскло використовується для утеплення вимощення навколо будинку, утеплення підлоги першого поверху, стін та перекриттів мансардного та горищного поверхів. Утеплення приватного будинку піносклом є найкращим рішенням, оскільки ні пінополістирол, з його не екологічністю та недовговічністю, ні мінеральна вата, яка набирає в себе вологу,не можуть забезпечити такі фізико-термічні характеристики стіни як піноскло. Поєднання його екологічної чистоти і чудових теплоізоляційних якостей з легкістю, міцністю та зручністю обробки і монтажу дозволяє швидко і своїми силами утеплити будь-який об’єкт особистого господарства, будь то житловий будинок, котедж чи гараж, встановити в квартирі теплу підлогу, утеплити лоджію чи балкон. Незважаючи на вартість матеріалу, яка сьогодні в Україні становить 4830- 8625 грн. доцільність його використання пояснюється його довговічністюта відсутністю необхідності проводити ремонти чи реконструкції систем утеплення.

Піноскло підходить для утеплення приміщень з особливими вимогами до температурного та вологістного режимів: підвалів, саун, бань, басейнів, камінів, димоходів і т.п. Блоки з піноскла— міцна негорюча теплоізоляція, завдяки цьому вони мають незаперечну перевагу при використанні на пожежо- і вибухонебезпечних виробництвах, особливо важливих капітальних об’єктах.

Крихта з піноскла PINOSKLO

Фізико-механічні властивості:

Основа Силікатне скло

Структура Замкнені скляні комірки

Насипна густина 70-160 кг/м3

Розмір фракції 5 — 150 мм

Теплопровідність 0,059-0,063 Вт/(м*К)

Група горючості Euroclass A1|НГ

Міцність на стиск 180-220 кПа

Граничні температури експлуатації від -200°С до +450°С

Характеристики:

Гравій (крихта) піноскла – неорганічний утеплювач, непроникний для воды, не горючий, безпечний для людини та навколишнього середовища. Не піддається ушкодженням від гризунів, мікроорганізмів та грибків. Строк експлуатації – від 100 років. Має велику перевагу в плані встановлення – його просто потрібно засипати до необхідного рівня та при необхідності утрамбувати. Розміри фракції – до 150 мм по одній грані. Крихта піноскла являє собою обрізки від основного виробництва блоків піноскла.  Крихта з піноскла PINOSKLO Використовується для утеплення: — зовнішніх цегляних стін при «колодязній кладці»; — підлог по грунту, теплих підлог; — терас; — горищних перекриттів, плоских дахів; — фундаментних плит (система УШП); — заїздів, доріг; — трубопроводів; — «зелених» дахів; — ландшафтний дизайн. Інструкція по використанню: Крихта з піноскла насипається на геотекстиль, розкладений по попередньо утрамбованому грунту. Після досягнення необхідного рівня, крихту піноскла утрамбовують з коефіцієнтом 1,1-1,3. При утепленні перекриттів можливо знадобиться влаштування пароізоляції. Рекомендації з безпеки: На додачу до загально будівельних правил забезпечення безпеки праці на будівельних майданчиках, при роботі з крихтою піноскла рекомендується одягати захисні окуляри та пилозахисні маски.

Піноскло ціна, піноскло властивості, піноскло купити, піноскло характеристики – на ці питання Ви зможете отримати відповідь у менеджерів нашої компаніі:

ТОВ «Новий Дім Україна»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>